PRO FIRMY

Proč zvolit za svého obchodního partnera golfový klub?

V České republice je golf již zažitý sport a pomalu a jistě se zbavuje nálepky sportu pro „horních deset tisíc“. Dostává se také do povědomí široké veřejnosti. Mnoho hráčů již zjistilo, že golf je ideálním sportem nejen pro navazování obchodních partnerství, ale zejména pro relaxaci a odpočinek, jež prostředí golfového klubu nabízí.

A proč právě Golf Club Hodkovičky?

Protože se svou návštěvností přes 50 000 osob ročně patří dle časopisu Golf Digest mezi nejfrekventovanější ve střední Evropě. K tomuto číslu nám pomáhá zejména výhodná poloha našeho golfového klubu, který leží přibližně 10 minut od centra našeho hlavního města. V průběhu golfové sezóny se návštěvnost pohybuje mezi 150 – 250 osobami denně.

Největší tréninkové zázemí v České republice s nově vybudovanou moderní klubovnou pak poskytuje dokonalý komfort pro trénink i těch nejnáročnějších hráčů. Plně zavlažované devíti jamkové hřiště je pro Vaši hru k dispozici celoročně.

Hodkovičky jsou také působištěm Golfové Akademie Skopový. Jak již samotné jméno napovídá, hybnou silou jsou členové golfové dynastie Skopových, která je v České republice vnímána jako významná kapacita tréninku mládeže i profesionálů.

V Hodkovičkách naleznete:

  • 9ti jamkové hřiště (v provozu celoročně na letních greenech)
  • 80 míst na driving range (osvětlený, 20 míst vyhřívaných)
  • 3 x putting green (z toho 2 osvětlené)
  • 4 x chipping green (z toho 3 osvětelné)
  • Golfovou akademii Skopový a další profesionální trenéry
  • ProShop
  • Restaurant
  • Party House pod mostem
  • hřiště má navíc výbornou dopravní dostupnost, ať už autem nebo městskou dopravou

Možnosti, které náš areál nabízí firemní klientele:

Turnaje - denní i noční

Udělejte radost svým partnerům, zákazníkům i zaměstnancům a uspořádejte pro ně golfový turnaj! Díky 9ti pohodovým jamkám, které jsou vhodné pro hráče každého věku a poloze našeho areálu, je to skvělá příležitost jak upevnit obchodní vztahy a Vaši hosté si nemusí rezervovat celý den! Turnaj dopolední se snídaní zakončený obědem nebo naopak odpolední, který Vašim hostům dá příležitost posedět v kolektivu svých přátel, obchodních partnerů či kolegů do večerních hodin jim jistě zpříjemní všední týden, páteční odpoledne nebo víkend.
Pokud byste chtěli po turnaji připojit doprovodný program, rádi Vám vše zajistíme podle Vašeho zadání.
Jako novinku jsme pro letošní rok připravili i noční turnaje. Netradiční pojetí, kterým svým hostům jistě zajistíte netradiční golfový zážitek. Hřiště osvětlené loučemi, svítící míče a hra, na kterou každý účastník hned tak nezapomene!

Golfová akademie

Uspořádání firemní golfové akademie je přidanou hodnotou pro zaměstnance Vaší společnosti nebo Vašich obchodních partnerů.

Přátelské a příjemné prostředí našeho golfového klubu je vhodné k uspořádání firemní golfové akademie. Dle Vašich přání a potřeb připravíme golfovou akademii pod vedením profesionálních trenérů, kteří Vás naučí správné držení hole a základy švihu. Vše si společně vyzkoušíte a procvičíte. Na závěr akademie pro Vás rádi uspořádáme různé dovednostní soutěže, jako je např. soutěž v patování nebo nejpřesnějšího odpalu.

Je to také skvělé doplnění, když pořádáte golfový turnaj a máte na seznamu hostů i nehráče. Mají tedy dobrou příležitost si vyzkoušet první golfové "kroky" pod vedením profesionálních trenérů.

Pokud byste si přáli exkluzivitu pro Váš event, rádi Vám rezervujeme vybrané tréninkové plochy, případně celý areál. Událostí, kterou nikde jinde nenajdete, je pak možnost golfové exibice v podání našeho profesionálního trenéra Petra Trčky.

 

Business snídaně

8:00 - 11:00

Spojte svou poradu, meeting či prezentaci s golfem! V prvním patře klubovny máme prostory kde nebudete nikým rušeni. Uspořádejte svou "pondělní" poradu trochu netradičně - po snídani, kterou Vám připraví naše restaurace. Vyřešíte své obchodní a firemní záležitosti a pak si zahrajete naší "9"! Ještě dopoledne budete v zpět v kanceláři a Váš pracovní výkon bude určitě po zbytek dne více než 100%!

Lunch Time

11:00 - 14:00

Nemáte na své věci, které máte rádi, čas, protože jste neustále zaneprázdněni?
Máte pocit, že musíte stále pracovat a nemáte čas ani na oběd, aby Vám něco neuteklo a pořád nestíháte projednat co jste potřebovali?
U nás ho máte! Tady spojíte obojí dohromady! Pozvěte své obchodní partnery nebo Váš team na "9" a pak výsledek Vašeho jednání při golfu doladíte u oběda! Pak se vrátíte zpět do kanceláře a můžete si další bod v diáři odškrtnout! A věřte, že Vaše partnery jistě potěšíte, že jste neseděli celé hodiny mezi "4mi stěnami".

After 5

17:00 - ?

Chcete odcházet z práce v 5, ale už si ani nepamatujete, kdy se Vám to naposledy povedlo? My Vás to naučíme!
Zarezervujte si s obchodními partnery, klienty, kolegy či kamarády tee time na 5. hodinu! Odreagujete se z celodenního stresu a pokud jste ještě něco přes den nestlihli projednat, po golfu to můžete "dotáhnout" u drinku či večeře. Věřte, že budou všichni velmi potěšeni a přivítají to více, než když jim smluvíte schůzku v 5 "v officu".

 

Prezentace

Za účelem prezentace Vaši společnosti nebo Vašeho produktu v našem klubu máme mnoho prostor, které by mohly vyhovovat Vašim požadavkům.  Vše připravíme a prostor pro Vás uspořádáme na klíč, stejně tak i doprovodný program. Díky naší restauraci nabídnete hostům i skvělé občerstvení podle Vašich představ.

 

Skupinové kurzy

Využijte možnosti naučit se hrát golf pod vedením našich profesionálů a vstupte do světa golfu.

Kurz pro začátečníky je exkluzivní balíček obsahující vše potřebné pro vstup do světa tohoto atraktivního sportu a získání handicapu. Golf Vás opravdu naučíme, nebudete pouze "papírovými golfisty". Během 9 prodloužených lekcí získáte potřebné dovednosti ke hře a získání HCP 54, znalosti pravidel a golfové etikety.

 

Reklamní propagace

Golfové prostředí je místem, kde se setkává ekonomicky silná cílová skupina. Zároveň je prostředím krásné přírody a odpočinku. Můžete se stát partnery hřiště, můžete svoji firmu propagovat na reklamních nosičích v areálu nebo na webových stránkách.


Neváhejte nás kontaktovat na e-mail: marie.mockova@tedwa.cz, rádi pro Vás připravíme prezentaci portfolia reklamního prostoru a pomůžeme Vám najít nejideálnější způsob reklamy v souladu s Vašimi marketingovými plány.

 

Propagace s firemní kartou

Pokud se rozhodnete prezentovat v našem areálu, jistě je to dobrá volba. Nejen, že zde budete Vašim potencionálním zákazníkům "na očích", ale u nás máte možnost se s nimi i reálně potkávat. Máte tedy větší šance, že se Vaše obchody začnou hýbat tím správným směrem.

Navíc jsme pro Vás jako dárek k prezentaci připravili  golfovou firemní kartu, s kterou získáte více benefitů a více výhod než s kartou soukromou.
Myslíme i na Vaše partnery a přátele, takže Vaši firemní kartu vystavíme přímo Vašim potřebám na míru!  Má dlouhou platnost, takže máte dost času její kredit vyčerpat.

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat na e-mail: marketing@hodkovicky.cz, rádi Vám zašleme nabídku dle Vašich požadavků.