CATERING

Nechte to na nás!

Disponujeme prostory s kapacitou až pro  150 osob
(80 osob terasa).

Využitelné jako salónek, školicí místnost nebo pro jiné účely. Variabilní nekuřácký prostor pro pořádání firemních či soukromých akcí. lze využít pro doprovodné golfové i negolfové akce… Prostor je výborně odhlučněný. Samostatná místnost je vzdušná s výhledem na golfové hřiště. Pronájem salónku zahrnuje i lobby bar, pro registraci či přípravu akce, popř. pro kuřáky. Součástí restaurace je útulná terasa s nádherným jezírkem.

„Letní kuchyně s párty stanem “, kapacita 130 osob. 

Nachází se přímo na hřišti golfového areálu, tento prostor spojený s velkým párty stanem, je výborný pro pořádání firemních či soukromých akcí…grilovaní, rauty, koktejly. Součástí prostoru je i malé dětské hřiště.

Naše prostory lze variabilně upravit pro promítání (plátno), školení (flipcharty, tabule), oslavy a rauty. Samozřejmostí je Wifi připojení a klimatizace prostor…

Pro Vaši firemní akci rádi připravíme i doprovodný program. 
Připravíme program ušitý na míru dle přání klienta. (například prezentaci doutníků, live cooking show, degustace vín, karaoke…)

V areálu je možnost parkování, lze zajistit ubytování či transport osob. V rámci soukromých akcí lze též sjednat hlídání dětí či golfovou akademii.

catering, eventy

Rádi pro Vás připravíme catering „ na klíč“, až pro 200osob s kompletním zajištěním ve Vámi vybraných prostorech a tak Váš raut či koktejl, proběhne díky našim službám hladce a bezstarostně.

Spolupracujeme s předními eventovými agenturami, které pro Vás připraví bohatý doprovodný program.

školení, teambulding

Pro Vaší firmu připravíme kompletní servis pro školení, jednání či tiskovou konferenci. Nabízíme samostatný klimatizovaný prostor s lobby barem pro 40 - 50osob. Samozřejmostí je zajištění flipchartu, dataprojektoru a plátna.

Potřebujete utužit pracovní vztahy? Náš areál nabízí golfové aktivity, ale v blízkosti areálu se nachází také cyklostezka, beach volejbalové hřiště, tenisové kurty a další. Během celého Vašeho aktivního dne zajistíme kompletní servis, například grilovaní v naší letní kuchyni.