GOLF CLUB s omezeným provozem, KURZY SE RUŠÍ DO ODVOLÁNÍ

Zde najdete zprávu s aktuálními informacemi ohledně provozu našeho golfového areálu.


Vzhledem k novým pokynům vlády jsme od zítřejšího dne (sobota 14. 3. 2020) nuceni dočasně lehce omezit provoz našeho golfového resortu.

Konání všech skupinových kurzů včetně dětských jsme bohužel nuceni odložit na dobu neurčitou. Bez omezení zatím zůstává individuální výuka realizovaná smluvními trenéry našeho areálu, která je limitována počtem maximálně 2 klientů najednou.

Hřiště zůstává otevřené a garantujeme všem, že nebudeme doplňovat vámi rezervované flighty dalšími hráči. Maršálové mají pokyn nepřibližovat se k hráčům, pokud jsou správně odbaveni v rezervačním systému, který sledují na svém tabletu.

Driving range zůstavá otevřen v přízemí, kde jsou oddělená odpaliště, horní patro se uzavírá. Ostatní cvičné plochy jsou také otevřeny, a to do kapacity 30 hráčů. Vzhledem k tomu, že jsou volně přístupné, je povinností každého návštěvníka se ujistit, že na cvičné ploše není více než 30 osob.

Provoz naší recepce plánujeme nadále maximálně zachovat, recepční jsou vybaveni rouškami a pravidelně se dezinfikuje prostor recepce. Prosíme o platbu kartou nebo kreditem, hotovostní platby jsou omezeny. 

Občerstvení dostanete v 1. patře klubovny.

V celém areálu se zaměřujeme na pečlivé dodržování hygieny a společné prostory pravidelně dezinfikujeme. Prosíme všechny návštěvníky, aby také dodržovali zvýšené nároky na hygienu a byli ohleduplní k ostatním. 

Věříme, že se situace změní po skončení nouzového stavu vyhlášeného vládou a golfový provoz našeho resortu se brzy vrátí do standardního režimu. Doporučujeme sledovat další aktuální informace.

Děkujeme všem našim členům i ostatním návštěvníkům za pochopení.

Golf Club Hodkovičky